منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سرانجام به روزرسانی اندروید 11 برای نوکیا 5.4 رسید

سرانجام به روزرسانی اندروید 11 برای نوکیا 5.4 رسید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نوکیا 5.4

نوکیا 5.4 یکی از جدیدترین و بهترین گوشی های میان رده نوکیا است که در اواخر سال گذشته با اندروید 10 عرضه شد. اگرچه گفته شده است که این گوشی همراه با نوکیا 5.3 و نوکیا 3.4 ، به روز رسانی اندروید 11 را در نیمه دوم سال 2021 ، اما دو مدل ذکر شده و حتی نوکیا 2.4 این به روزرسانی را دریافت کرده اند و تا به امروز خبری از به روزرسانی اندروید 11 برای نوکیا 5.4 نبوده است! البته دیگر لازم نیست منتظر بمانید ، زیرا گزارش ها نشان می دهد که به روزرسانی برای این گوشی راه اندازی شده است. با دی جی باشید.

آپدیت اندروید 11 برای نوکیا 5.4

به گفته کاربران ، به روزرسانی اندروید 11 در قالب سیستم نرم افزاری نسخه 2.120 از دیروز در اختیار دارندگان نوکیا 5.4 قرار دارد و اکنون در دسترس است. البته اگر هنوز اعلان این بروزرسانی را در گوشی خود دریافت نکرده اید ، نگران نباشید ، زیرا به زودی برای شما ارسال می شود. همچنین می توانید با مراجعه به صفحه تنظیمات تلفن و برگه به ​​روز رسانی ، از در دسترس بودن به روزرسانی اطمینان حاصل کنید.

به روز رسانی اندروید 11 برای نوکیا 5.4 دارای ظرفیت 1.77 گیگابایت است و با تغییرات زیادی از جمله حباب چت ، مجوزهای یکبار مصرف و به روز رسانی اکوسیستم Google Play برای افزایش امنیت و ایمنی همراه است. بسته امنیتی این نسخه از ژوئن تا آگوست 2021 ارتقا یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.