منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شیائومی با عبور از سد سامسونگ به عنوان برترین سازنده تلفن در جهان تبدیل شده است

شیائومی با عبور از سد سامسونگ به عنوان برترین سازنده تلفن در جهان تبدیل شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوشی شیائومی

پس از شکست سامسونگ در بازارهایی مانند اروپا و هند ، شیائومی اکنون برای اولین بار در جهان از غول کره ای پیشی گرفته است. طبق گزارشی که اخیراً توسط Counterpoint منتشر شده است ، شیائومی موفق شد برای اولین بار در ماه ژوئن از سد سامسونگ عبور کرده و به عنوان بزرگترین سازنده تلفن در جهان شناخته شود.

بر اساس این گزارش ، شیائومی در ماه ژوئن 26 درصد رشد ماهانه داشته است که بسیار بیشتر از رقبای اصلی خود ، سامسونگ و اپل است. البته ، علیرغم این رشد ماهانه قابل توجه ، شیائومی همچنان در سه ماهه منتهی به ژوئن در رتبه دوم از سامسونگ عقب است. آمار سه ماهه دوم سال 2021 اخیراً منتشر شد و تأیید شد که شیائومی در رتبه دوم قرار دارد ، اما اطلاعات ارائه شده توسط Counterpoint نشان می دهد که شیائومی سرانجام موفق شده از سامسونگ پیشی بگیرد و اگر همین روند ادامه یابد ، در سه ماهه سوم مقام اول را خواهد داشت.

بازار تلفن در ژوئن 2021

شیائومی پیشرفت اخیر خود را بیش از هر چیز مدیون فروش خوب سری 11 می است و البته بهبود بازارهای نوظهور مانند هند که با وجود همه گیر شدن تاج همچنان روند صعودی خود را حفظ کرده است ، در تقویت موبایل بی تاثیر نبوده است. فروش تلفن های شرکت شیائومی همچنین از افت هواوی در بازارهای جهانی نهایت استفاده را برد و توانست سهم زیادی از هموطنان رقیب خود را به خود اختصاص دهد. اما اخیراً اپیدمی تاج در ویتنام تشدید شده است و کارخانه های سامسونگ در این کشور با کاهش تولید مواجه شده اند.

با تمام این تفاسیر ، شیائومی موفق شد 17.1 درصد از سهم بازار گوشی های هوشمند را در ماه ژوئن به دست آورد و از سامسونگ پیشی بگیرد. در رتبه های بعدی شرکت کره ای با 15.7 درصد سهم بازار و اپل با 14.3 درصد سهم دارند. موفقیت شیائومی زمانی افزایش می یابد که بدانیم این شرکت در بازار ایالات متحده که یکی از بزرگترین بازارهای جهان است ، هیچ حضوری ندارد.

پیش بینی می شود که سامسونگ همچنان با بحران کرونر در ویتنام در رتبه دوم باقی بماند ، در حالی که شیائومی همچنان در بازارهای جهانی رشد می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.