منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شیائومی برای غیرفعال کردن ویژگی ضد سرقت Mi Mix 4 غذا درخواست کرده است!

شیائومی برای غیرفعال کردن ویژگی ضد سرقت Mi Mix 4 غذا درخواست کرده است!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شیائومی می میکس 4

یکی از جدیدترین گوشی هایی که این روزها زیاد درباره آن صحبت می شود ، Xiaomi Mi Mix 4 است. این گوشی دقیقا یک روز قبل از رویداد Samsung Unpacked و معرفی Galaxy Z Fold 3 معرفی شد. اما ظاهرا این شرکت چینی در حال کار است عجله برای ارائه مدل جدید خود. پرچمدار قبل از سامسونگ منجر به انتقاد شد و برخی حتی ادعا کردند که طراحی گوشی ناقص است. به عنوان مثال ، گفته می شود که دوربین اصلی Mi Mix 4 اصلاً اندازه May 11 Ultra نیست ، اما با این وجود قیمت این گوشی بالاتر است.

اما در کنار همه اینها ، یکی از جالب ترین ویژگی های Mi Mix 4 ، که شیائومی هنگام رونمایی از گوشی نیز آن را برجسته کرد ، توانایی محافظت در برابر سرقت یا ردیابی دستگاه هنگام گم شدن یا سرقت آن است. این ویژگی حتی هنگامی که سیم کارت را از تلفن بر می دارید ، به دلیل وجود سیم کارت مجازی در داخل گوشی ، همچنان به کار خود ادامه می دهد. به این ترتیب ، اگر شخصی تلفن را پیدا کرد یا سرقت کرد ، نمی تواند سیم کارت دیگری را وارد کند ، زیرا برای فعال کردن آن باید یک کد PIN وارد کند.

شیائومی Mi Mix 4 را معرفی می کنیم

البته این ویژگی و به ویژه نصب سیم کارت مجازی ، حساسیت امنیتی Mi Mix 4 را افزایش داد و مانع از اخذ مجوزهای لازم از مقامات نظارتی چین شد. بنابراین ، یک روز قبل از ورود رسمی این گوشی به بازار چین ، شیائومی با انتشار بیانیه ای رسماً خواستار غیرفعال شدن این ویژگی شد. در واقع ، Mi Mix 4 در حال حاضر یکی از ویژگی های اصلی خود را از دست داده است و وقتی گم شود تلفن خبری از رهگیری آن نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.