منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شیائومی رسما همکاری خود با لایکا را تایید کرد

شیائومی رسما همکاری خود با لایکا را تایید کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شیائومی و لایکا

شایعات بالاخره به حقیقت پیوست و شیائومی رسما اعلام کرد که در حال آغاز همکاری استراتژیک با شرکت معروف لایکا است و اولین گوشی هوشمند پرچمدار که محصول این همکاری است در تیرماه سال جاری به بازار عرضه خواهد شد. از آنجایی که شایعات مربوط به همکاری شیائومی و لایکا صحت داشته است، می توان حدس زد که شایعات مربوط به Xiaomi 12 Ultra (Xiaomi 12 Ultra) نیز صحت داشته باشد و این گوشی اولین محصول مشترک شیائومی و لایکا خواهد بود. با دی جی همراه باشید

همانطور که احتمالا می دانید این اولین حضور لایکا در صنعت موبایل نیست و این شرکت مشهور آلمانی در حال حاضر همکاری موفقی با هواوی دارد. اما از آنجایی که هواوی به دلیل تحریم های متعدد دولت آمریکا و از دست دادن سهم بزرگی از بازار جهانی در آشفتگی قرار دارد، منطقی است که لایکا به دنبال یک شریک تجاری جدید باشد.

شیائومی می 11 اولترا
شیائومی می 11 اولترا

در بیانیه مطبوعاتی مشترک شیائومی و لایکا آمده است که این دو شرکت ایده های مشابهی در زمینه تصویربرداری موبایل دارند و هر دو مشتاق هستند تا عکاسی از گوشی های هوشمند را به سطح بالاتری برسانند. لی جون، مدیرعامل شیائومی گفت:

شیائومی بر روی بهبود تجربه کاربر نهایی تمرکز دارد و همیشه امیدوار بوده است که از پتانسیل تلفن های هوشمند در زمینه عکاسی حداکثر استفاده را ببرد. شیائومی و لایکا با اهداف و ایده های یکدیگر همخوانی کامل دارند و همکاری ما علاوه بر ظاهر شامل طراحی لنز نیز می شود.

طبق معمول در چنین همکاری هایی، تنها زمان (و عرضه Xiaomi 12 Ultra) میزان همکاری شیائومی و لایکا را نشان می دهد. این نوع همکاری ها معمولاً دو رژیم دارند. در مورد اول، سازنده گوشی تنها از برند دوربین معتبر این شرکت و چند فیلتر خاص در اپلیکیشن دوربین استفاده می کند، اما در حالت دوم، این دو شرکت هم در زمینه سخت افزاری و هم نرم افزاری با هم همکاری می کنند و محصولات مختلفی را روانه بازار می کنند. لایکا قبلاً نوع دوم همکاری با هواوی را تجربه کرده است و باید دید که آیا این همکاری را با شیائومی ادامه خواهد داد یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.