منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شیائومی شارژر بی سیم 80 واتی خود را معرفی کرد [تماشا کنید]

شیائومی شارژر بی سیم 80 واتی خود را معرفی کرد [تماشا کنید]

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شارژر بی سیم شیائومی 80 وات

شرکت چینی شیائومی تلاش های زیادی برای بهبود فناوری شارژ سریع خود انجام می دهد و سعی می کند زمان لازم برای شارژ گوشی را به حداقل برساند. این شرکت پس از معرفی سریع شارژ کابل 120 وات ، امروز در جدیدترین اقدام خود از فناوری شارژ بی سیم 80 وات خود رونمایی کرد. اگرچه این روزها شارژ بی سیم در کنار شارژ کابل برای گوشی های هوشمند و سایر گجت ها مورد توجه قرار گرفته است ، اما به نظر می رسد در آینده تنها از فناوری بی سیم استفاده می شود و شارژرهای کابلی با مدل های بی سیم جایگزین می شوند.

بله ، امروز شیائومی فناوری جدید شارژ بی سیم 80 واتی را معرفی کرد. مطمئناً برای شما جالب است بدانید که چقدر سریع طول می کشد تا باتری گوشی به طور کامل شارژ شود؟ در پاسخ به این س Xال ، شیائومی گفت که با کمک شارژر بی سیم جدید این شرکت ، باتری 4000 میلی آمپر ساعتی این گوشی تنها در 8 دقیقه تا 50 درصد شارژ می شود و برای شارژ کامل آن تنها 19 دقیقه زمان نیاز است.

این شرکت از نسخه تغییریافته May 10 Pro برای نشان دادن قدرت شارژر جدید خود استفاده کرده است ، و اگرچه از ولتاژ و آمپرهای دقیق شارژر نامی نبرد ، اما در ویدیو نشان داده می شود که فرایند شارژ شبیه به 18 ولت و 4 مشخصات است. 5 آمپر (81 وات).

شیائومی این شارژر بی سیم جدید را سومین مدل انقلابی خود نامگذاری کرده است. اولین شارژر بی سیم بحث برانگیز این شرکت که با تلفن در 10 مه عرضه شد ، 30 وات بود. دومین مدل انقلابی 50 واتی از 10 مه اولترا شروع می شود و اکنون زمان شارژر 80 واتی فرا رسیده است و باید ببینیم کدام مدل از پرچمداران شیائومی با آن وارد بازار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.