منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شیائومی طرحی مشابه برای تعمیر سلف سرویس اپل ارائه می دهد

شیائومی طرحی مشابه برای تعمیر سلف سرویس اپل ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
طرح تعمیر سلف سرویس

بالاخره پس از سال ها دعوا، بالاخره اپل شکایتی را مطرح کرد و قطعات اصلی آیفون خود را در اختیار عموم قرار خواهد داد. البته این شرکت پا را فراتر گذاشته و برنامه جدیدی را معرفی کرده است که به کاربران این امکان را می دهد تا آیفون خود را در خانه و بدون مراجعه به مراکز تعیین شده توسط اپل تعمیر کنند.

می شد پیش بینی کرد که مانند همیشه، این حرکت اپل به معیار جدیدی برای سازندگان گوشی های اندرویدی تبدیل شود و حالا شیائومی اولین شرکتی است که چنین طراحی را اعلام کرده است. با دی جی باشید

تعمیر سلف سرویس

شیائومی هند امروز در یک توییت کوتاه اعلام کرد که در حال کار بر روی یک برنامه تعمیر سلف سرویس است. با توجه به اینکه این اعلامیه تنها توسط شعبه هند اعلام شده است، این امکان وجود دارد که شرکت چینی ابتدا طرح خود را در آن کشور آزمایش کند و پس از بررسی نتایج، آن را در سایر مناطق توزیع کند.

در برنامه تعمیر سلف سرویس، کاربران به قسمت های کلیدی گوشی از جمله صفحه نمایش، باتری و ماژول دوربین دسترسی دارند و در صورت آشنایی با اصول تعمیر می توانند بدون نیاز به مراجعه به آن قطعات را در منزل داشته باشند. تعمیرات مراکز ، جهت معاوضه البته در این بین ممکن است هر شرکتی شرایط و ضوابط خاص خود را داشته باشد و مثلا اپل قطعات شکسته و فرسوده را با مبلغ توافقی از مصرف کننده خریداری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.