منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شیائومی پسوند Mi را از نام محصولات خود حذف می کند

شیائومی پسوند Mi را از نام محصولات خود حذف می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوشی شیائومی

شیائومی سالهاست محصولات توسعه Mi خود را در بازارهای جهانی می فروشد ، اما این طرح نامگذاری به زودی تغییر خواهد کرد. بر اساس گزارشی که ابتدا توسط XDA-Developers منتشر شد و بعداً توسط سخنگوی شرکت به طور رسمی تأیید شد ، از سه ماهه سوم سال 2021 ، تمام محصولات سری می با عنوان “Xiaomi” کوتاه می شوند و این افزونه را حذف می کنند. این یک روش معمول در بازار داخلی چین است و از این پس در سراسر جهان انجام می شود. با دی جی باشید.

اولین دستگاه هایی که با روش نامگذاری جدید معرفی می شوند ، تلفن هوشمند Xiaomi Mix 4 و تبلت های سری Xiaomi Pad 5 خواهند بود که در 10 آگوست (19 آگوست) معرفی شدند. البته ، پس از این رویداد ، گمانه زنی هایی در مورد تغییر نام محصولات محصولات شیائومی مطرح شد (ما محصولات جدیدی را بدون پسوند در DigiRo نیز معرفی کردیم) و اکنون ، دو هفته بعد ، شرکت چینی این مشکل را رسما تأیید کرد.

برنامه افزودنی را از Xiaomi حذف کنید

پیشتر ، مدیرعامل ارشد شیائومی تأیید کرد که فروشگاه های فیزیکی Mi Store از این پس فروشگاه شیائومی نامیده می شوند و تغییر نام تجاری جامع خواهد بود. انتظار می رود اخبار تغییر محصولات سری می در رویداد 15 سپتامبر (24 سپتامبر) به طور رسمی به اطلاع عموم برسد که برای ارائه گوشی های سری 11T شیائومی با شارژ سریع 120 وات و 120 ارائه شد. نمایشگر هرتز

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.