منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شیائومی کابل 200 واتی و شارژرهای بی سیم 120 واتی خود را معرفی کرده است

شیائومی کابل 200 واتی و شارژرهای بی سیم 120 واتی خود را معرفی کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شارژر شیائومی 200 وات

در اوایل سال جاری ، شیائومی فناوری شارژ بی سیم جدید خود را با نام Mi Air Charge معرفی کرد و امروز این شرکت چینی فناوری های جدیدی را در زمینه گوشی های هوشمند با قابلیت شارژ سریع معرفی کرد. این فناوری جدید که HyperCharge نام دارد به صورت بی سیم و بی سیم در دسترس است و به ترتیب دارای توان خروجی 200 وات و 120 وات است.

غول فناوری چینی همچنین یک ویدیوی رسمی را برای نمایش فناوری جدید شارژ سریع و بی سیم خود منتشر کرده است. به گفته شیائومی ، با توجه به آنچه در ویدیو مشاهده می شود ، شارژ سریع 200 واتی با قابلیت شارژ سریع رکورد جدیدی را از نظر زمان شارژ به ثبت رسانده است و می تواند دستگاهی را با باتری 4000 میلی آمپر ساعتی در کمتر از 8 دقیقه به طور کامل شارژ کند.


شیائومی در این ویدئو نشان می دهد که استفاده از شارژر 200 واتی تنها 44 ثانیه طول می کشد تا 10 درصد از ظرفیت باتری 4000 میلی آمپر ساعتی را شارژ کند ، که واقعاً شگفت انگیز است. در کمتر از سه دقیقه ، سرعت شارژ به 50 درصد می رسد و در نهایت شارژ کامل در کمتر از هشت دقیقه به پایان می رسد. در مقایسه ، شارژ چنین تلفن هوشمندی با باتری 4000 میلی آمپر ساعتی با استفاده از شارژ فوق العاده فلش Opoo 125 واتی و رله 125 واتی به نام UltraDART ، 20 دقیقه طول می کشد.

شیائومی علاوه بر فناوری شارژ سریع 200 واتی ، فناوری شارژ سریع بی سیم 120 واتی را نیز معرفی کرده است. با این قدرت شارژ ، کاربران قادر خواهند بود در کمتر از 15 دقیقه تلفن خود را به صورت بی سیم به طور کامل شارژ کنند. فناوری جدید شیائومی شارژ بی سیم را به سطح کاملی جدید می رساند و مطمئنا رقابت را داغ تر می کند.

اسمارت فونی که شیائومی از آن برای آزمایش شارژرهای جدید خود استفاده می کند ، نسخه اصلاح شده Pro در 11 می است و هنوز مشخص نیست که کدام مدل اولین گوشی است که از این شارژرها پشتیبانی می کند و چه زمانی عرضه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.