منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شیائومی 12 اولین گوشی مجهز به اسنپدراگون 898 خواهد بود

شیائومی 12 اولین گوشی مجهز به اسنپدراگون 898 خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اسنپدراگون 898

بر اساس گزارش Digital Chat Station، شیائومی و موتورولا اولین گوشی های مجهز به تراشه اسنپدراگون 898 را عرضه خواهند کرد. به گفته منبع، موتورولا قصد دارد گوشی خود را تا پایان سال معرفی کند، اما در نهایت به نظر می رسد شیائومی دوباره در استفاده از تراشه جدید کوالکام پیشگام باشد. با دی جی باشید

در همین حال، یکی دیگر از افشاگران معروف، IceUniverse، امتیاز اسنپدراگون 898 را در تست مقایسه Geekbench به اشتراک گذاشت. بر این اساس، تراشه پرچمدار جدید کوالکام حدود 15 درصد بهتر از اسنپدراگون 888 و 5 درصد بهتر از اسنپدراگون 888 پلاس عمل می کند. البته این تست بدون شک بر روی سخت افزار آزمایشی و غیر جامع انجام می شود، بنابراین ممکن است عملکرد واقعی اسنپدراگون 898 از آن فراتر رود.

شیائومی 12
اولین تصویر واقعی از شیائومی 12

کوالکام تراشه پرچمدار جدید خود را طبق سنت دیرینه خود در اولین روزهای دسامبر (اواسط آذر) معرفی خواهد کرد. طی سه سال گذشته، مدیرعامل شیائومی در رویداد کوالکام شرکت کرده و عرضه گوشی هوشمند جدید با تراشه را تایید کرده است. به نظر می رسد تغییری در سیاست های شیائومی و کوالکام وجود نداشته باشد و امسال نیز این شرکت چینی اولین سازنده ای خواهد بود که تراشه جدید اسنپدراگون را در گوشی Xu خود (به احتمال زیاد شیائومی 12) عرضه می کند. با این حال، در حالی که این روزها شایعات تاخیر در عرضه سری گلکسی اس 22 سامسونگ منتشر شده است، موتورولا می تواند از رقیب کره ای خود پیشی بگیرد و به دومین سازنده ای تبدیل شود که گوشی مجهز به اسنپدراگون 898 تولید می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.