منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صفحه تاشو جدید ال جی به اندازه شیشه سخت و بادوام است!

صفحه تاشو جدید ال جی به اندازه شیشه سخت و بادوام است!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
صفحه نمایش تاشو جدید ال جی

اگرچه LG در اوایل سال جاری تجارت با گوشی های هوشمند را متوقف کرد ، این شرکت همچنان به تولید قطعات سخت افزاری برای تلفن های هوشمند مانند نمایشگرهای قدیمی ادامه می دهد. در آخرین حرکت ، شرکت کره ای یک پوشش جدید سخت تر از شیشه و البته بسیار مقاوم در برابر خرد شدن ایجاد کرده است تا در آینده کیفیت نمایش دستگاه های پوسته را بهبود بخشد. ال جی فناوری جدید را “پنجره تاشو واقعی” نامید. با دی جی باشید.

ماشین های تاشو در حال حاضر دارای صفحه شیشه ای بسیار نازک و انعطاف پذیر هستند ، اما برای جلوگیری از ترک خوردگی و خراش ، با محافظ پلاستیکی پوشانده شده اند. اگر به خاطر دارید ، به دلیل این پوشش پلاستیکی بود که سامسونگ در سال 2019 ، هنگامی که اولین نسل Galaxy Fold عرضه شد ، با مشکل بزرگی روبرو شد. این به این دلیل است که کاربران به اشتباه محافظ صفحه نمایش نصب شده در کارخانه را حذف کرده اند ، صفحه ای که به طور کامل آسیب دیده و در برابر کوچکترین ضربه آسیب پذیر است.

پنجره تاشو واقعی ال جی

به گفته LG ، پنجره تاشو واقعی ، به لطف استفاده از “مواد جدید” ، پوشش پلاستیکی صفحه های تاشو را بهبود می بخشد. اگرچه این شرکت در بیانیه رسمی خود به مواد اولیه پوشش جدید اشاره ای نکرده است ، اما می گوید که از آن برای پوشاندن هر دو طرف با ورق پلی استر (PET) استفاده کرده و سپس ورق پلی استر را برای افزایش استحکام صفحه قدیمی روی وی پوشش داده است.

صفحه نمایش تاشو ال جی

بنابراین ، ال جی ادعا می کند که با پوشش جدید ، دوام صفحه های تاشو قدیمی به طور قابل توجهی افزایش می یابد. علاوه بر این ، با این پوشش جدید ، چین و چروک هایی که در صفحه های تاشو کنونی مشاهده می شود بسیار کمتر خواهد بود. این شرکت کره ای همچنین ادعا می کند که فناوری جدید می تواند هزینه تولید صفحه های تاشو را کاهش دهد.

ال جی می افزاید که روکش پلی استر جدید این شرکت با انواع صفحه نمایش ها ، از جمله تبلت ، لپ تاپ یا حتی دستگاه های نورد (مانند تلفن سیم پیچ LG که اواخر سال گذشته معرفی شد) سازگار است. می توان در آنها استفاده کرد. این فناوری برخلاف Galaxy Z Fold و Galaxy Z Flip برای صفحه هایی که تا می شوند نیز می تواند مفید باشد.

ال جی می گوید فناوری جدید تا سال 2023 تجاری نمی شود و وارد بازار نمی شود. علاوه بر این ، این شرکت هنوز جزئیاتی در مورد تاثیر روکش پلی استر جدید بر دید و وضوح صفحه های تاشو ارائه نکرده است و مشخص نیست که آیا این امر بر کیفیت تصاویر خروجی تأثیر منفی خواهد گذاشت یا خیر. بنابراین ، هنوز برای قضاوت زود است و باید منتظر روزها و ماه های بعدی باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.