منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صورت مالی LG Mobile برای سال 2020 ؛ به جای کسب درآمد ، پول بسوزانید!

صورت مالی LG Mobile برای سال 2020 ؛ به جای کسب درآمد ، پول بسوزانید!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
صورتهای مالی موبایل LG برای سه ماهه چهارم 2020

در هفته های اخیر چندین گزارش در مورد آینده نامشخص ال جی در بازار موبایل منتشر شده است و به یک دلیل واضح: LG Mobile اصلا خوب نیست و این بخش هنوز به جای کسب درآمد ، پول می سوزاند! امروز ، شرکت کره ای گزارش مالی خود را برای سه ماهه چهارم سال 2020 منتشر کرد و ارقام نشان می دهد که بخش تلفن همراه در سال گذشته 841.20 میلیون ضرر کرده است!

بال ال جی

ضرر LG Mobile در سه ماهه منتهی به اکتبر تا دسامبر تنها 248.5 میلیون دلار بوده است و این بیست و سومین سه ماه متوالی است که به ضرر ختم می شود! این گزارش از فروش ضعیف گوشی های رده بالای ال جی و کمبود تراشه های 4G به عنوان اصلی ترین مشکلات و دلایل از دست دادن آن یاد می کند. ارزش فروش گوشی های ال جی در سه ماهه پایانی 2020 بالغ بر 1.24 میلیارد دلار است که 9.2 درصد کمتر از سه ماهه سوم است ، اما در عین حال تقریبا 5 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش می یابد. سال

گزارش مالی LG Mobile 2020

با وجود وضعیت بد مالی ، ال جی معتقد است که تمرکز بیشتر بر روی FiveG منجر به افزایش تقاضا برای گوشی های هوشمند این شرکت می شود ، زیرا انتظار می رود تقاضای بازار در سال 2021 به سطح قبل از تاج برسد. بخش تلفن همراه و در صورت نتیجه گیری مناسب آن را با مخاطبان و شرکای خود به اشتراک می گذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.