منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • طراحی دوربین گلکسی اس 23 اولترا با مدل فعلی تفاوتی نخواهد داشت

طراحی دوربین گلکسی اس 23 اولترا با مدل فعلی تفاوتی نخواهد داشت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
طراحی دوربین Galaxy S23 Ultra

طی چند روز گذشته گزارش های زیادی در مورد گلکسی اس 23 اولترا و مشخصات احتمالی آن منتشر شده است و این گوشی معرفی نشده سامسونگ با وجود اینکه هنوز چند ماه تا بازار فاصله دارد در صدر اخبار فناوری قرار داشته است. در ادامه این روند، امروز نیز شاهد انتشار اطلاعات جدیدی از یک منبع موثق هستیم که جزئیات بیشتری را در مورد طراحی پنل عقب فاش می کند. با دی جی همراه باشید.

این خبر را یک منبع خبری معروف به نام Ice Universe در توییتر به اشتراک گذاشته است. این منبع در توییت خود فاش کرد که گلکسی اس 23 اولترا دقیقاً با همان طراحی دوربین گلکسی اس 22 اولترا عرضه خواهد شد. به عبارت دیگر، طراحی نسل بعدی گوشی های پرچمدار سامسونگ عملاً هیچ تفاوتی با نسل قبلی خود حداقل در قسمت پشتی نخواهد داشت.

طراحی دوربین Galaxy S23 Ultra

جهان منجمد موارد بیشتری را اضافه کرد:این طرح خوب به نظر می رسد و می توان از آن دوباره استفاده کرد. چون ساده و طبیعی است” بنابراین آرایش P شکل لنزهای دوربین که به صورت جداگانه نصب شده اند همچنان حفظ شده و در مدل سال آینده نیز تکرار خواهد شد. برای کسانی که نمی دانند باید یادآور شویم که گلکسی اس 22 اولترا به طور کلی از نظر مشخصات، امکانات و طراحی بسیار بالا بود و عملاً از نظر کارایی یک مدل از سری نوت بود. حضار..

اگرچه Ice Universe به عنوان یک منبع قابل اعتماد و قابل اعتماد شناخته می شود، اما تا زمانی که سامسونگ به طور رسمی از طراحی گلکسی اس 23 اولترا رونمایی نکند، نمی توان با قطعیت در مورد چنین گزارش هایی اظهار نظر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.