منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • عملکرد بازی Pixel 7 Pro وحشتناک است. حتی ضعیف تر از Poco F3!

عملکرد بازی Pixel 7 Pro وحشتناک است. حتی ضعیف تر از Poco F3!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوگل پیکسل 7 پرو

اگرچه جدیدترین گوشی‌های هوشمند گوگل، پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو، دوربین‌های چشمگیری دارند، اما به نظر می‌رسد که پرچمداران در برخی جنبه‌ها، به‌ویژه عملکرد، کمبود جدی دارند. Pixel 7 Pro اخیرا در بازی گرافیکی سنگین Genshin Impact مورد آزمایش قرار گرفت و نتایج به دست آمده از این گوشی پرچمدار در یک کلام وحشتناک است! با دی جی همراه باشید.

پیکسل 7 پرو
افت فریم وحشتناک پیکسل 7 پرو در بازی Genshin Impact

در این تست، پیکسل 7 پرو نتوانست با پرچمداران 2021 که با پردازنده اسنپدراگون 888 عرضه شده بودند رقابت کند و حتی بدتر از پوکو F3 با تراشه اسنپدراگون 870 بود! بازی پرچمدار امسال گوگل Genshin Impact میانگین 37.2 فریم بر ثانیه داشت که اصلا خوب نیست. برای مقایسه، بد نیست بدانید که آیفون 14 پرو مکس در این بازی به طور میانگین 58.4 فریم بر ثانیه ثبت کرده است، در حالی که میانگین نرخ فریم در Xiaomi 12S Ultra و Redmi K50 Pro با تراشه Dimensity 9000 به ترتیب 57.7 و 52.9 بوده است. . در مورد Poco F3 باید گفت که این گوشی مقرون به صرفه با میانگین 46.5 فریم بر ثانیه از نظر عملکرد بسیار بهتر از پیکسل 7 پرو است که از نسل جدید تراشه Tensor G2 استفاده می کند. بنابراین، به طور قطع می توان گفت که Tensor G2 بدترین پردازنده این نسل از نظر عملکرد بازی است.

پیکسل 7 پرو
نرخ فریم گوشی های مختلف در بازی Genshin Impact

گوگل پیکسل 7 پرو نه تنها از نظر عملکرد بسیار ناامید کننده است، بلکه عملکرد و پایداری آن نیز اصلا تعریف نشده است. برخلاف تراشه‌هایی مانند نسل اول اسنپدراگون 8 که گاهی اوقات از افت عملکرد ناگهانی رنج می‌برند، پیکسل 7 پرو و ​​پردازنده Tensor G2 آن تقریباً همیشه در بازی کند به نظر می‌رسند و تنها پس از 30 ثانیه از تست، نرخ فریم کاهش یافته است. از 59 تا حدود 40! نتیجه ای که به دست می آوریم بسیار واضح است: گوشی های جدید گوگل پیکسل 7 به هیچ وجه برای بازی ایده آل نیستند و اگر یک گیمر باشید، مطمئناً ناامید خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.