منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • قیمت اولین آیفون مجهز به USB-C از 100 هزار دلار گذشت!

قیمت اولین آیفون مجهز به USB-C از 100 هزار دلار گذشت!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اولین آیفون مجهز به USB-C

ماه گذشته خبر اولین آیفون جهان با پورت USB-C خبرساز شد. البته فکر نکنید که اپل نیازهای مصرف کننده را برآورده نمی کند، اما یک یوتیوبر به نام کن پیلونل که او نیز مهندس الکترونیک است، کار ساخت این آیفون را خودش انجام داده است. پس از نصب موفقیت آمیز پورت USB-C بر روی آیفون 10، او این گوشی را در حراجی در eBay فروخت و اکنون گزارش شده که پیشنهاد اولین آیفون USB-C جهان به شش رقم رسیده و از مرز 100 هزار دلار فراتر رفته است. !! با دی جی باشید

به محض اینکه متوجه شدیم، کاربران اپل سال هاست که می خواهند یک پورت USB-C به آیفون اضافه کنند. اما با وجود اینکه اپل از این درگاه محبوب در جدیدترین مدل های آیپد استفاده می کند، باز هم از استفاده از آن در آیفون خودداری می کند و به پورت لایتنینگ خودش می چسبد!

اولین آیفون مجهز به USB-C را بسازید

اپل به تازگی پیلونل را به فکر شروع کار برای افزودن USB-C به آیفون در اوایل امسال در نظر گرفته است. این پروژه در نهایت ماه گذشته به پایان رسید و مهندس خلاق حتی ویدیویی از نحوه نصب پورت USB-C بر روی آیفون 10 خود منتشر کرد. اگرچه این پروژه آسان نبود، اما Pilonel موفق شد آن را با موفقیت به پایان برساند و در مقابل چشمان اپل ثبت نام کرد. ساخت اولین آیفون USB-C به نام او!

عرضه این گوشی دستکاری شده در eBay نیز نشان داد که مردم بیش از هر زمان دیگری آیفون با USB-C می خواهند و قیمت پیشنهادی آن از ۱۰۰ هزار دلار نیز گذشته است! در همین حال، آیفون 10 در زمان عرضه حدود 1000 دلار قیمت داشت.

آیفون مجهز به USB-C

البته محدودیت هایی برای استفاده از اولین آیفون USB-C جهان وجود دارد که خریداران باید در نظر داشته باشند. مثلا نمی توانند گوشی را ریستور، آپدیت یا حذف کنند و یا اینکه گوشی را به صورت فیزیکی باز نمی کنند! پیلونل اطمینان می دهد که مشتری گوشی را با خیال راحت دریافت می کند، اما در صورت عدم رعایت دستورالعمل ها، مسئولیت عواقب آن بر عهده او خواهد بود.

نظر شما چیه؟ اگر توانایی پرداخت آن را داشتید، آیا حاضرید 100000 دلار برای خرید اولین آیفون USB-C جهان بپردازید؟ در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.