منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مدل های جدید سری «Honor X40» در تاریخ 24 سپتامبر ارائه می شود

مدل های جدید سری «Honor X40» در تاریخ 24 سپتامبر ارائه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سری Honor X 40

گوشی Honor X40i از اواسط تیرماه (پایان تیرماه) وارد بازار شد و مابقی مدل های این سری نیز هفته آینده روانه بازار خواهند شد. آنر رسما اعلام کرده است که رویدادی را برای عرضه محصولات جدید خود در تاریخ 15 سپتامبر (24 شهریور) برگزار خواهد کرد. در این مراسم که به مناسبت نهمین سالگرد عرضه گوشی های سری آنر ایکس برگزار می شود، شاهد عرضه رسمی گوشی آنر ایکس 40 خواهیم بود. با دی جی همراه باشید.

البته علاوه بر Honor X40 استاندارد، گمانه زنی ها در منابع چینی حاکی از آن است که مدل بزرگتری به نام Honor X40 Max به این خانواده اضافه خواهد شد. در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد این گوشی ها نداریم، اما باید اشاره کنیم که دایره ای که روی پوستر دیده می شود به طرز مشکوکی شبیه به دایره ای است که در تیزرهای هواوی میت 50 دیده ایم.

پوستر آنر X40

در حالی که انتظار نداریم گوشی مشابهی با میت 50 ببینیم، طراحی دوربین دایره ای و چهار سنسور دوربین که در یک مربع چیده شده اند ممکن است یکسان باشند. در هر صورت، تنها 9 روز تا معرفی رسمی مدل های جدید سری آنر X40 باقی مانده است و مطمئناً در روزهای باقی مانده شاهد افشای اطلاعات رسمی و غیر رسمی بیشتری خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.