منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مشکل عجیب آسیب رسیدن به اسکنر اثر انگشت 6 پیکسلی پس از خالی شدن باتری!

مشکل عجیب آسیب رسیدن به اسکنر اثر انگشت 6 پیکسلی پس از خالی شدن باتری!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مشکل با اسکنر اثر انگشت Pixel 6

اسکنر اثر انگشت پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو از زمان عرضه این گوشی ها همواره مورد انتقاد و انتقاد بوده است. در مورد اخیر، گزارش عجیبی منتشر شد که نشان می داد در صورت خالی شدن کامل باتری پرچمداران جدید گوگل، دیگر اسکنر اثر انگشت کار نخواهد کرد! با دی جی باشید

مشکل این است که اگر باتری پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو کاملاً خالی شده و گوشی خاموش شود. پس از بارگیری مجدد و راه اندازی مجدد، دیگر نمی توان از اسکنر اثر انگشت برای باز کردن قفل گوشی استفاده کرد و همچنین نمی توان اثر انگشت جدیدی را ثبت کرد. این موضوع توسط چندین کاربر در انجمن Reddit گزارش شده است و ظاهراً مربوط به خطای سیستم عامل گوشی های اپل است. البته خبر خوب این است که این مشکل دائمی نیست و بازنشانی تنظیمات کارخانه مشکل را برطرف می کند و نکته جالب این است که با یک بار این مشکل دیگر تکرار نمی شود!

اسکنر اثر انگشت پیکسل 6

بنابراین، به نظر می رسد که این مشکل کاملاً نرم افزاری است و بنابراین می توان انتظار داشت که در به روز رسانی های آینده حل شود. اما در حال حاضر، بهتر است تا زمان انتشار به روز رسانی، از تمام شدن شارژ باتری جلوگیری کنید. زیرا در غیر این صورت باید از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کرده و گوشی را به تنظیمات کارخانه برگردانید (این کار حداقل یک بار ضروری خواهد بود).

یکی دیگر از مشکلات اسکنر اثر انگشت سری Pixel 6 قفل بودن آن بر روی مادربرد است که تغییر صفحه نمایش را به یک کار بسیار پیچیده تبدیل می کند. همچنین کندی عملکرد این سنسور اعتراض برخی از کاربران را برانگیخت که گوگل آن را با پیوند دادن آن به بحث «افزایش امنیت» توجیه کرد! جدا از همه اینها، پیام هایی در مورد بازکردن قفل گوشی با اثر انگشت دیگران وجود دارد که می تواند بسیار خسته کننده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.