منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هواوی میت 50 پرو ناچ نمایشگر بزرگ را باز خواهد گرداند!

هواوی میت 50 پرو ناچ نمایشگر بزرگ را باز خواهد گرداند!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هواوی میت 20 پرو

هواوی سری میت 50 را در تاریخ 15 شهریور (15 شهریور) عرضه خواهد کرد و از این رو بر حجم شایعات و گزارش های تایید نشده درباره این محصولات روز به روز افزوده می شود. در مورد دوم، با توجه به عکس های لو رفته از یک سری عینک محافظ، به نظر می رسد که میت 50 پرو بار دیگر دارای بریدگی حداقل به اندازه عرض میت 20 پرو خواهد بود! با دی جی همراه باشید.

شیشه محافظ Mate 50 Pro

یک افشاگر چینی Digital Chat Station اخیرا ادعا کرده است که Huawei Mate 50 Pro به یک صفحه نمایش خمیده 1.5K در جلو مجهز خواهد شد. 1.5K اصطلاحی است که در چین برای نمایشگرهایی با وضوح بین QHD (به اشتباه 2K نامیده می شود) و FullHD استفاده می شود. اولین گوشی هوشمند با چنین نمایشگری وارد بازار چین شد، Redmi K50 Ultra که دارای رزولوشن 2712 در 1220 پیکسل است.

شیشه محافظ Mate 50 Pro

پیش از این، سری میت 40 هواوی نیز با نسبت صفحه نمایش و رزولوشن غیرعادی عرضه می شد، اما این بار انتظار داریم گوشی های سری میت بدون افزایش عرض، صفحه نمایش بلندتری داشته باشند. در هر صورت تنها هشت روز تا عرضه رسمی سری میت 50 باقی مانده است و احتمالا در این مدت اطلاعات بیشتری در مورد این گوشی ها منتشر خواهد شد. پس پیشنهاد می کنیم در روزهای آینده با بخش دیجی نیوز همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.