منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هواوی پایان همکاری خود با شرکت آلمانی لایکا را تایید کرد

هواوی پایان همکاری خود با شرکت آلمانی لایکا را تایید کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هواوی و لایکا

روز گذشته شیائومی به طور رسمی همکاری خود را با سازنده دوربین مشهور آلمانی لایکا تایید کرد که می توان آن را پایان همکاری طولانی مدت هواوی با این شرکت (از سال 2016) دانست. حال این شرکت چینی به این خبر واکنش نشان داده و قطع همکاری با لایکا را تایید کرده است. هواوی به Android Authority گفت: «ما تایید می‌کنیم که همکاری بین دو شرکت در 31 مارس به پایان رسیده است.

بنابراین می توان گفت P50 و P50 Pro جدیدترین گوشی های هواوی با دوربین لایکا هستند. حتی پاکت P50 که در دسامبر سال گذشته و قبل از پایان قرارداد مشارکت راه اندازی شد، از دوربین های لایکا استفاده نمی کند. همچنین کاملاً واضح است که گوشی هواوی میت 50 مورد انتظار در هنگام ورود به بازار از یک دوربین بدون مارک استفاده خواهد کرد.

گوشی هواوی با دوربین لایکا

اولین گمانه زنی در مورد قطع همکاری هواوی و لایکا در ماه می سال گذشته مطرح شد، زمانی که شایعه شد این شرکت آلمانی پس از کاهش سهم هواوی در بازار موبایل به دنبال یک شرکت جایگزین است. شیائومی و آنر همیشه گزینه های احتمالی لایکا محسوب می شدند و شیائومی بالاخره موفق شد برند لایکا را بر روی دوربین گوشی های خود داشته باشد. گفته می شود اولین گوشی این شرکت که با همکاری لایکا تولید می شود، شیائومی 12 اولترا است.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.