منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ویژگی همگام‌سازی گالری شیائومی غیرفعال می‌شود

ویژگی همگام‌سازی گالری شیائومی غیرفعال می‌شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گالری شیائومی

به نظر می رسد شیائومی قصد دارد قابلیت همگام سازی ابری برنامه گالری خود را متوقف کند. توسعه دهنده ای به نام Kacper Skrzypek اخیراً پیش نویس اعلامیه شیائومی در مورد این مشکل را کشف کرده است، اما این شرکت چینی هنوز آن را رسمی نکرده است. شیائومی با غیرفعال کردن قابلیت ذخیره عکس و فیلم در سرویس ابری خود، ظاهرا راهی برای انتقال آنها به Google Photos آماده کرده است و اگر نمی‌خواهید این کار را انجام دهید، می‌توانید یک کپی از فایل‌های خود را برای ذخیره‌سازی محلی دانلود کنید. .

Xiaomi Gallery Sync همچنین دارای یک نسخه پولی است که به کاربران فضای ذخیره بیشتری می دهد و انتظار می رود شیائومی این اشتراک ها را لغو کند و به طور کامل به کاربران بازپرداخت کند.

تاریخ پیش‌نویس اعلامیه «XX, XX, 2022» است، بنابراین مشخص نیست که گالری همگام‌سازی چه زمانی متوقف می‌شود، اما به نظر می‌رسد امسال این اتفاق بیفتد. توجه داشته باشید که سایر سرویس‌های ابری شیائومی (همگام‌سازی و پشتیبان‌گیری از مخاطبین، پیام‌ها و یادداشت‌ها) به کار خود ادامه می‌دهند و این فقط برای گالری اعمال می‌شود. همچنین Gallery Sync ممکن است همچنان در چین فعال باشد، اگرچه تایید نشده است.

در زیر می توانید تصاویری را مشاهده کنید که نحوه انتقال عکس ها به Google Photos را نشان می دهد:

گالری شیائومی

طبق اعلام رسمی شیائومی، شما فقط تا سال 2023 فرصت دارید عکس های خود را دانلود یا انتقال دهید و پس از آن تمامی فایل ها حذف خواهند شد. در اطلاعیه این شرکت آمده است:ما راهی برای دانلود داده های گالری ذخیره شده در Xiaomi Cloud در دستگاه شخصی شما ارائه می دهیم. دانلود اطلاعات فقط تا سال 2023 XX در دسترس خواهد بود و پس از آن دیگر این ویژگی پشتیبانی نخواهد شد.»

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.