منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پتنت Surface Duo 3 دستگاهی مشابه Galaxy Z Fold 4 را نشان می دهد!

پتنت Surface Duo 3 دستگاهی مشابه Galaxy Z Fold 4 را نشان می دهد!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Surface Duo 3

مایکروسافت ظاهراً در حال کار بر روی جانشین سرفیس دو 2 است. یکی از پتنت های جدید این شرکت چیزی را نشان می دهد که به نظر می رسد Surface Duo 3 باشد. در حالی که اطلاعات زیادی در مورد مشخصات سخت افزاری این گوشی در دست نیست، جالب اینجاست که طراحی آن شبیه به تاشو است. گوشی های سامسونگ با دی جی همراه باشید.

طبق گزارش WindowsLatest، غول فناوری آمریکایی ممکن است این مدل جدید را با نام Surface Duo 3 سال آینده عرضه کند. در حال حاضر، هنوز مشخص نیست که آیا این شرکت واقعاً روی یک گوشی با نام تجاری سرفیس کار می کند یا خیر، اما شایعات قبلی حاکی از آن بود که پتنت جدید مورد بحث به سرفیس Duo 3 اشاره دارد.

Surface Duo 3

طبق توضیحات رسمی درج شده در اسناد مربوط به این پتنت، پتنت مربوط به «دستگاه صفحه نمایش تاشو» است که در تصاویر به وضوح قابل مشاهده است. این پتنت در سال 2021 به ثبت رسید و اوایل امسال منتشر شد. اسناد یک گوشی با صفحه نمایش تاشو را نشان می دهد که طراحی متفاوتی نسبت به نسخه اصلی Surface Duo دارد. در Surface Duo دو صفحه نمایش مجزا طراحی و در وسط با یک لولا به هم متصل شدند، اما این بار به نظر می رسد که مایکروسافت ترجیح داده محصولاتی مانند سری Z-Fold سامسونگ را دنبال کند و از صفحه نمایش انعطاف پذیر استفاده کند.

جالب اینجاست که مایکروسافت در پتنت خود اشاره کرده است که صفحه نمایش گوشی می تواند 360 درجه بچرخد. با نگاهی به تصاویر ثبت اختراع، می توانیم گوشی تاشوی را ببینیم که در حالت باز به عنوان تبلت و در زمان بسته به عنوان یک گوشی معمولی عمل می کند. به عبارت دیگر، طراحی آن کاملاً شبیه به گلکسی زد فولد 4 سامسونگ است. البته به خاطر داشته باشید که این هنوز یک درخواست ثبت اختراع است و مشخص نیست چه زمانی به یک محصول واقعی تبدیل خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.