منو سایت

پذیرش iOS 15 کمتر از حد انتظار است!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
دریافت ضعیف از iOS 15

هفته گذشته ، اپل جدیدترین نسخه سیستم عامل تلفن همراه خود iOS 15 را منتشر کرد و طبق معمول ، بسیاری از تحلیلگران میزان استقبال کاربران از این نسخه را مشاهده کرده اند. اما نتایج تا کنون امیدوار کننده نیست ، زیرا تنها 9.28 درصد از کاربران آیفون به روز کرده اند! سال گذشته ، محبوبیت iOS 14 در مدت مشابه پس از عرضه حدود 14.5 درصد بود. با دی جی باشید.

آمار IOS 15

این ارقام توسط Mixpanel ارائه شده است و ظاهراً فقط بر اساس بازدید از وب سایت ها و برنامه هایی است که ابزار تجزیه و تحلیل داده ها بر روی آنها نصب شده است. بنابراین ، نباید با توجه به آمار رسمی مورد توجه قرار گیرد. البته با وجود همه این موارد ، مدت هاست گفته می شود که تعداد انگشت شماری از نمونه ها خوب هستند و همین آمار ممکن است نشانه عدم استقبال مصرف کنندگان از سیستم عامل جدید اپل باشد.

گفته می شود که یکی از دلایل عدم پذیرش iOS 15 این است که اپل تصمیم گرفته است به طور موازی از iOS 14 پشتیبانی کند و به روز رسانی هایی را برای آن منتشر کند. در واقع ، این اولین بار است که غول مستقر در کوپرتینو چنین تصمیمی می گیرد و همزمان دو نسخه از سیستم عامل تلفن همراه خود را حفظ می کند. ما هنوز نمی دانیم این دوره پشتیبانی موازی چقدر طول خواهد کشید ، اما هرچه باشد ، به نظر می رسد برخلاف سالهای گذشته ، امسال کاربران نیازی به بروزرسانی فوری و مهاجرت به نسخه جدید iOS احساس نمی کنند.

IOS 15

IOS 15 ، آخرین نسخه اپل از پلتفرم نرم افزار موبایل ، برای iPhone 6S و همه iPhone های جدیدتر در دسترس است تا بار دیگر نشان دهد که اپل به پشتیبانی طولانی مدت گوشی های خود اهمیت می دهد. این نسخه دارای نوآوری های جالبی است ، از جمله توانایی استفاده از FaceTime برای اتصال به دستگاه های Android و Windows ، بهبود الگوریتم های پردازش عکس و موارد دیگر.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.