منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کدام گوشی های سامسونگ امسال به روز رسانی One UI 5.0 را دریافت خواهند کرد؟

کدام گوشی های سامسونگ امسال به روز رسانی One UI 5.0 را دریافت خواهند کرد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
One UI به روز رسانی 5.0

سامسونگ قبلاً نسخه بتای One UI 5.0 مبتنی بر اندروید 13 را برای چندین گوشی هوشمند خود منتشر کرده است و شایعه شده است که نسخه پایدار این سیستم عامل جدید در تاریخ 17 یا 19 اکتبر (25 یا 27 مهر) برای دارندگان سری گوشی های Galaxy S. 22 در دسترس خواهند بود. در حالی که همه ما منتظر هستیم تا سامسونگ این شایعات را تأیید کند، وب سایت معتبر SamMobile لیستی از گوشی های هوشمند سامسونگ را به اشتراک گذاشته است که طبق منبع مطمئناً نسخه پایدار One UI 5.0 را تا قبل از سال 2023 دریافت خواهند کرد. با دی جی همراه باشید.

این خبرگزاری ادعا می کند که سامسونگ رابط کاربری پایدار One UI 5.0 را تا قبل از سال 2023 برای گوشی های سری گلکسی اس 21 و گلکسی اس 22 عرضه خواهد کرد. همچنین امسال این نسخه از سیستم عامل مبتنی بر اندروید 13 را دریافت کنید.

One UI به روز رسانی 5.0

علاوه بر گوشی‌های پرچم‌دار فوق‌الذکر که تقریباً مطمئناً قبل از سایر مدل‌ها به‌روزرسانی خواهند شد، SamMobile می‌گوید که سامسونگ همچنین به دنبال ارتقای گوشی میان‌رده Galaxy A53 به نسخه پایدار One UI 5.0 در سال 2022 است. به این ترتیب، Galaxy A53 می‌تواند تبدیل به تنها گوشی غیر پرچمدار سامسونگ می شود که رابط اندرویدی جدید این شرکت را قبل از سال 2023 دریافت می کند. با این حال، تا سال 2022 هنوز چند ماه دیگر باقی مانده است و برنامه ها همیشه در معرض تغییر هستند. اما ما مطمئناً همه اخبار One UI 5.0 را در اینجا در DigiRo با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.