منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کوالکام به طور تصادفی تاریخ انتشار اسنپدراگون 8 نسل 2 را فاش کرد!

کوالکام به طور تصادفی تاریخ انتشار اسنپدراگون 8 نسل 2 را فاش کرد!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اسنپدارگون 8 نسل 2

کوالکام معمولاً تراشه‌های پرچمدار جدید خود را هر سال در اولین آخر هفته دسامبر رونمایی می‌کند، اما امسال انتظار داریم دو هفته زودتر اتفاق بیفتد. وب سایت رسمی کوالکام، مستقر در سن دیگو، در نظر دارد یک رویداد جدید اسنپدراگون را برای 14 تا 17 نوامبر (23 تا 26 آبان) برگزار کند و احتمالاً در این رویداد شاهد معرفی نسل دوم اسنپدراگون 8 خواهیم بود. با دی جی باشید

خبر این رویداد بعداً از وب سایت کوالکام حذف شد و اگرچه هنوز مشخص نیست مشکل واقعی چیست، اما به نظر می رسد تراشه پرچمدار جدید این شرکت در ماه نوامبر عرضه شود. این همچنین به سازندگانی مانند شیائومی و موتورولا اجازه می‌دهد تا شانس بیشتری برای رقابت برای اولین بار با تراشه جدید داشته باشند.

پردازنده کوالکام

Qualcomm به طور معمول تاریخ جلسه خود را در هاوایی تا پنج ماه قبل از رویداد اعلام نمی کند، بنابراین می توان حدس زد که تاریخ دقیق رویداد Snapdragon ممکن است اشتباه تیم مدیریت وب سایت باشد. با این حال، هنوز زمان زیادی برای شایعات وجود دارد و مطمئنا هر چه به معرفی اسنپدراگون 8 نسل 2 نزدیک می شویم، شایعات بیشتر می شود و در نهایت این اطلاعات لو می رود و شایعات ممکن است پازل محصول جدید کوالکام را تکمیل کنند. .

در حال حاضر، اولین شایعات استفاده از ترکیب غیرمعمول 1 + 2 + 2 + 3 را برای هسته های CPU نشان می دهد که از یک هسته Cortex-X3، دو هسته Cortex-A720، دو هسته Cortex-A710 و سه هسته Cortex-A510 استفاده می کند. .

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.