منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گزارش جدید: نسخه گلکسی S 21 FA به طور کامل لغو شد!

گزارش جدید: نسخه گلکسی S 21 FA به طور کامل لغو شد!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Galaxy S21 FA لغو شد

انتظار می رفت که سامسونگ اوایل امسال نسخه مقرون به صرفه ای از پرچمدار خود ، Galaxy S21 FE را در رویداد ماه گذشته رونمایی کند ، اما سرانجام به تأخیر افتاد و مجبور شد یک ماه به تنهایی بماند. در اکتبر ارائه شد.

اما ظاهراً خبر بد برای Galaxy S21 FA به پایان نرسیده و طبق آخرین گزارشات از کره جنوبی ، رونمایی از این گوشی در ماه اکتبر اتفاق نخواهد افتاد. به نظر می رسد فروش خوب Galaxy Z Fold 3 و همچنین بحران کمبود تراشه باعث شده است که سامسونگ گلکسی S21FE را کاملاً نادیده بگیرد.

Galaxy S21 FA

سامسونگ در حال آماده سازی برای رویداد Unpacked در اواسط اکتبر (اواخر اکتبر) بود ، اما سخنگوی شرکت تأیید کرد که چنین اتفاقی نمی افتد و تیم توسعه در حال بررسی این است که آیا این گوشی را روانه بازار کنند یا خیر. Galaxy Z Fold 3 در حال حاضر دارای تراشه Snapdragon 888 است و فروش بسیار خوبی دارد. بنابراین ، در چنین شرایطی ، کارکنان سامسونگ مردد هستند که چرا از موجودی تراشه برای تولید Galaxy S21FE استفاده کنند.

در واقع بی ثباتی و عدم قطعیت در خطوط تولید تراشه ، سامسونگ را مجبور کرده است که دچار دو راهی شده و تصمیم سختی بگیرد. از یک طرف ، گوشی گهواره ای Galaxy Z Fold 3 محصولی تقلبی و ویترین فناوری های جدید این شرکت است و از سوی دیگر Galaxy S21FA با ارزش خرید بالا اشتیاق زیادی دارد و می تواند به بهترین گوشی برای فروش تبدیل شود. به اما در هر صورت ، به نظر می رسد که کارکنان شرکت کره ای تصمیم خود را گرفته اند و این S21FA است که قربانی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.