منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گلکسی اس 22 پلاس با تراشه اسنپدراگون 898 در Geekbench مشاهده شد

گلکسی اس 22 پلاس با تراشه اسنپدراگون 898 در Geekbench مشاهده شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گلکسی اس 22 پلاس

اسنپدراگون 898 نام جدیدترین تراشه پرچمدار کوالکام است که هنوز به طور رسمی معرفی نشده است، اما در هفته های اخیر اطلاعات زیادی ظاهر شده است. در ادامه همین روند امروز شاهد انتشار نتیجه تست دیگری در بنچمارک Geekbench و ارزیابی اسنپدراگون 898 هستیم که این تست بر روی دستگاهی با شماره دستگاه مدل SM-S906U که ظاهرا مربوط به نسخه آمریکایی گلکسی است انجام شده است. اس 22 پلاس. همچنین طبق نتایج این تست، تراشه جدید کوالکام با بالاترین سرعت کلاک خود ظاهر شد که برای هسته Cortex-X2 3.0 گیگاهرتز، برای A710 2.5 گیگاهرتز و برای A510 1.8 گیگاهرتز است. با دی جی باشید

Galaxy S22 Plus در Geekbench

اگرچه نتیجه در این تست بنچمارک از آنچه قبلاً گلکسی تب اس 8 پلاس با همان تراشه به دست آورده بود کمتر است، اما با توجه به سخت افزار و نرم افزار ناقص گلکسی اس 22 پلاس، این مقدار چندان زیاد نیست. غیر منتظره هم نیست. کوالکام تا 30 نوامبر تراشه پرچمدار جدید خود را معرفی نخواهد کرد و احتمالاً اولین گوشی های مجهز به اسنپدراگون 898 یک ماه پس از عرضه رسمی عرضه خواهند شد. بنابراین هنوز جای پیشرفت وجود دارد.

گلکسی اس 22 پلاس

Galaxy S22 Plus که قبلا معرفی نشده بود با تراشه Exynos 2200 در Geekbench دیده شد. اما از آنجایی که حالت صرفه جویی در مصرف انرژی فعال است، نتیجه قدرت واقعی پردازنده سامسونگ را نشان نمی دهد، بنابراین نمی توان آن را با مدل اسنپدراگون 898 مقایسه کرد. با این حال، هر دو گوشی دارای رم اندروید 12 و 8 گیگابایت هستند که بدیهی است بیشترین میزان رم کمتر از Galaxy S 22 Plus.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.