منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گلکسی E13 با دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی در حال حرکت است

گلکسی E13 با دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی در حال حرکت است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گلکسی ای 13 با دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی

سامسونگ در دسامبر سال گذشته گوشی مقرون به صرفه گلکسی A12 را معرفی کرد و حالا نوبت به جانشین آن رسیده که اکنون با نام گلکسی A13 شناخته می شود. به گفته منابع کره ای، یکی از مهم ترین تغییرات این نسخه، مجهز شدن دوربین اصلی به سنسور جدید 50 مگاپیکسلی است; در حالی که حسگرهای دیگر به وضوح بدون تغییر باقی خواهند ماند. با دی جی باشید

گلکسی ای 12 اصلی و مدل پیشرفته تر آن، گلکسی ای 12 ناچو، مجهز به دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی، دوربین فوق عریض 5 مگاپیکسلی و دو دوربین کمکی 2 مگاپیکسلی هستند. بنابراین، گلکسی E13 به جای سنسور 48 مگاپیکسلی، شاهد استفاده از سنسور اصلی 50 مگاپیکسلی و سه دوربین دیگر شامل یک ماژول 5 مگاپیکسلی فرابنفش و دو سنسور 2 مگاپیکسلی خواهند بود. دوربین سلفی تغییر نکرده و همچنان از سنسور 8 مگاپیکسلی استفاده خواهد کرد.

دوربین گلکسی ای 12
دوربین گلکسی ای 12

سری گلکسی A1x (هر سال با یک رقم جدید جایگزین می شود) به دلیل قیمت پایین و گستره وسیع یکی از پرفروش ترین های بازار است. البته فروش بالا به معنای نیاز شدید به قطعات سخت افزاری نیز هست، بنابراین انتظار می رود نه یک شرکت، بلکه سه شرکت کره ای با همکاری یکدیگر حجم عظیمی از سنسورهای مورد نیاز دوربین اصلی گلکسی ای 13 را تولید کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.