منو سایت

گوشی جدید سری اکسپریا سونی در راه است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوشی سونی اکسپریا

بخش تولید سونی از ماه اوت پس از عرضه Xperia 1 III کاملاً ساکت است و هیچ محصولی را در بازارهای جهانی معرفی نمی کند (Xperia 10 Mark 3 Lite بی سر و صدا در ژاپن عرضه شد). اما اکنون خبرهای دلگرم کننده ای به گوش می رسد. با دی جی باشید.

بر اساس پوستری که امروز منتشر شد ، سونی قصد دارد رویدادی ویژه را در تاریخ 26 اکتبر (4 نوامبر) برای ارائه محصولات جدید خود برگزار کند. این بدان معناست که تنها دو هفته تا معرفی گوشی های احتمالی از سری اکسپریا باقی مانده است. اما این گوشی تا چه اندازه خواهد بود؟

پوستر رویداد Xperia

البته ، هنوز برای معرفی تلفن های سری 4 بسیار زود است. کوالکام حتی چیپست جدید اسنپدراگون خود را معرفی نکرده است ، بنابراین بعید است که سونی پرچم دار با تراشه نسل فعلی را معرفی کند ، که خیلی قدیمی نیست. علاوه بر این ، سری Mark 3 به تازگی وارد بازار شده است و معرفی نسل جدیدی از این محصولات ممکن است تأثیر منفی بر فروش آنها بگذارد. پس سونی یک گوشی میان رده است؟ امکان پذیر است ، اما تجربه نشان داده است که گوشی های میان رده به تنهایی نمی توانند عامل یک رویداد بزرگ باشند.

بنابراین ، با در نظر گرفتن این موضوع ، هنوز هیچ چیز مشخص نیست و آنچه سونی برای 4 نوامبر برنامه ریزی می کند کاملاً مبهم است. به خصوص که هیچ شایعه ای در مورد گوشی های آینده این شرکت وجود ندارد و این یکی از اتفاقات نادر در دنیای دستگاه های تلفن همراه است! با این حال ، سونی این روزها مشغول تولید پلی استیشن 5 است و هدفون و SLR تولید می کند و هنوز خبری از تلفن جدید وجود ندارد که به ابهام این رویداد برای شرکت کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.