منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گوشی معرفی نشده شیائومی 12 در مترو دیده شد!

گوشی معرفی نشده شیائومی 12 در مترو دیده شد!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوشی معرفی نشده شیائومی 12

طبق سنت سالانه، انتظار می رود شیائومی 12 اوایل سال آینده به فروش برسد، اما این موضوع هنوز به طور رسمی تایید نشده است و طبق اطلاعات فاش شده در هفته های اخیر، این مدل حتی ممکن است هر سال زودتر معرفی شود. در واقع، تصاویر جدیدی که شیائومی 12 واقعی را در عمل نشان می دهد ممکن است عرضه آتی آن را نشان دهد. با دی جی باشید

شیائومی 12

این تصاویر در شبکه اجتماعی محبوب چینی Weibo به اشتراک گذاشته شده و شیائومی 12 را در مترو نشان می دهد! البته یک قاب روی بدنه این گوشی نقاشی شده تا جلب توجه نکند. متأسفانه این قاب کار خود را به خوبی انجام می دهد و نمی توانید چیز زیادی از طراحی بدنه شیائومی 12 بیاموزید، جالب اینجاست که صفحه نمایش گوشی کمی بالاتر از حد معمول به نظر می رسد و مشخص نیست که شیائومی نسبت تصویر را تغییر داده یا فقط تصویربرداری را تغییر داده است. زاویه باعث خطای دید شد.

گوشی شیائومی 12

گزارش های قبلی از نسبت صفحه نمایش به بدنه بسیار بالا و حفره کوچک سلفی در شیائومی 12 خبر داده بودند، اما مشخصات سخت افزاری قابل اعتماد هنوز منقضی نشده است. در هر صورت با انتشار این تصاویر به نظر می رسد طراحی و توسعه گوشی به طور کامل به پایان رسیده و چیزی تا ارائه رسمی آن باقی نمانده است. به محض اینکه این اتفاق بیفتد، دیجی رو را در جریان قرار خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.