منو سایت

Exynos 2200 از Ray Tracing پشتیبانی می کند!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
رهگیری پرتو Exynos 2200

علاوه بر تراشه Google Tensor ، یکی از چیپست هایی که منتظر کارکردن آن هستیم تراشه ای است که سامسونگ با همکاری AMD در حال توسعه آن است. سالهاست که شایعه شده است که AMD با سامسونگ برای انتقال معماری RDNA به تلفن های هوشمند همکاری می کند و اوایل امسال در Computex 2021 سرانجام تأیید شد که تراشه بعدی سری Exynos مجهز به تراشه گرافیکی AMD RDNA2 خواهد بود.


بیشتر بخوانید:

  • سامسونگ تراشه Exynos با پردازنده گرافیکی RDNA را تأیید کرد

در حالی که ما منتظر دیدن تراشه جدید در پرچمداران نسل بعدی سامسونگ هستیم ، امروز این شرکت کره ای ویژگی جالبی را معرفی کرد و در نشریه Weibo تأیید کرد که تراشه Exynos 2200 با پردازنده گرافیکی AMD دارای فناوری مدرن است. Ray Tracing پشتیبانی می شود! اگرچه این پست قبلاً از Weibo حذف شده است ، اما تصاویری از آن در فضای مجازی در حال انتشار است و انتظار برای نسل بعدی گوشی های سری Galaxy S را حتی سخت تر می کند.

امکان رهگیری پرتو در Exynos 2200

Track Track یکی از پیشرفته ترین فناوری های گرافیکی در جهان کنسول ها و رایانه های شخصی است و می توان گفت که آنها تفاوت زیادی در نسل نهم کنسول ها ایجاد می کنند. با استفاده از این فناوری ، موقعیت منبع نور و سطوحی که نور بر آنها منعکس می شود ، دقیق و فوری محاسبه می شود و هر پیکسل به طور جداگانه نمایش داده می شود. بنابراین ، انتشار نور و بازتاب آن در محیط بازی بسیار واقع بینانه است و مانند قبل از پیش تعیین شده نیست.

علاوه بر اخبار پشتیبانی از ردیابی پرتو ، Ice Universe ، یکی از مشهورترین کاشفان صنعت تلفن همراه ، اطلاعات جالبی در مورد پردازنده Exynos 2200 فاش کرده است. ادعا می شود که تراشه نسل بعدی سامسونگ مجهز به Cortex 2.9 گیگاهرتز خواهد بود. هسته X2 ، سه هسته 2.8 گیگاهرتز و چهار هسته با مصرف انرژی بیشتر 2.2 گیگاهرتز. تراشه گرافیکی AMD درون تراشه دارای فرکانس 1250 مگاهرتز خواهد بود. تراشه جدید Exynos همچنین در آزمایش گرافیک تراشه بیونیک A14 اپل را شکست داد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.