منو سایت

Galaxy S21 Ultra به دوربین فیلم تبدیل شد!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
دوربین فوق العاده Galaxy S21

شرکت کره ای و نام معروف Samsung Electronics همکاری جدیدی را با کارگردانان برای نشان دادن قابلیت های دوربین قدرتمند Galaxy S21 Ultra آغاز کرده است. این شرکت با جو رایت کارگردان بریتانیایی موافقت کرده است تا از Galaxy S21 Ultra برای فیلمبرداری کار جدید این کارگردان استفاده کند. با دی جی باشید.


بیشتر بخوانید:

  • مقایسه Galaxy S21 Ultra و iPhone 12 Pro Max

این کمپین تبلیغاتی گران قیمت با Princess & Peppernose ، به کارگردانی جو رایت آغاز می شود. یک فیلم موزیکال که هم از بازیگران واقعی و هم از عروسک گردان استفاده خواهد کرد و همه صحنه ها با Galaxy S21 Ultra فیلمبرداری می شود.

فیلمبردار این فیلم می گوید:

تصمیم گرفتیم از یک لنز واید استفاده کنیم [گلکسی اس 21 اولترا] برای استفاده؛ کاری که تا به حال انجام نداده ایم … به همین دلیل از لنز برای برنامه های نزدیک و باز استفاده می کنیم و این به فیلم ظاهر و حسی بسیار خاص می بخشد. یک نوع توهم و شبح مانند که ما را به یاد دوران عکاسی Super8 می اندازد.

این فیلم یک شاهزاده خانم و یک پیپرنوز است
صحنه ای از Princess & Peppernose ، که توسط Galaxy S21 Ultra گرفته شده است.

فیلم دیگری که با پرچمدار سامسونگ فیلمبرداری می شود ، Kids of Paradise (کارگردان چینی شا مو) است. این فیلم به طور شاعرانه درگیری کودکان در یک مدرسه کوچک در حومه را بررسی می کند و شمو برای فیلمبرداری از این فیلم به حالت Galaxy S21 Ultra تکیه می کند. در این حالت ، هر سه دوربین عقب برای تصویربرداری استفاده می شود و بنابراین سه نمای متفاوت از فیلم به طور همزمان در اختیار ویراستار و کارگردان قرار می گیرد.

سامسونگ اعلام کرده که قصد دارد همکاری خود را با کارگردانان بیشتری در سراسر جهان گسترش دهد تا قابلیت های دوربین های رده بالای گوشی های خود را به نمایش بگذارد. علاوه بر این ، هر دو فیلم قرار است در جشنواره بین المللی فیلم بوسان در کره جنوبی نمایش داده شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.