منو سایت

Galaxy S23 Ultra چقدر سریع شارژ می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سرعت شارژ Galaxy S23 Ultra

سری گلکسی S23 سامسونگ قرار است اوایل سال آینده (زمستان 1401) وارد بازار شود و یکی از مدل های این سری به تازگی گواهی 3C را در چین دریافت کرده است. این دستگاه با شماره مدل SM-S9180 بالاترین رده مدل یعنی Galaxy S23 Ultra است و در گواهینامه ذکر شده است که حداکثر توان شارژ 25 وات (11 ولت و 2.25 آمپر) را پشتیبانی می کند. با دی جی همراه باشید.

به طور عجیبی، سرعت شارژ ذکر شده برای Galaxy S23 Ultra بسیار کمتر از حداکثر توان پشتیبانی شده توسط مدل فعلی، Galaxy S22 Ultra (45W) است. با این حال، اگر به یاد داشته باشید، شارژ 45 واتی S22 Ultra زمان شارژ را به میزان قابل توجهی در مقایسه با شارژ 25 واتی گلکسی S21 Ultra کاهش نداد، بنابراین شاید کاهش آن به 25 وات تاثیر زیادی نداشته باشد. به موقع شارژ نکنید

همانطور که در زیر و در نمودارهای مربوط به تست شارژ مشاهده می کنید، سرعت شارژ گلکسی اس 22 اولترا با شارژرهای 25 و 45 واتی تفاوت چندانی ندارد!

سرعت شارژ Galaxy S22 Ultra

آزمایشات دیگر همچنین نشان داد که سرعت شارژ S22 Ultra تنها برای مدت زمان بسیار کوتاهی به 45 وات می رسد و بنابراین ممکن است سامسونگ متوجه شده باشد که نگه داشتن سرعت شارژ روی 25 وات برای مدت طولانی تر می تواند بهتر از سرعت شارژ کوتاه مدت 45 وات باشد. بنابراین، با وجود با کاهش قدرت اسمی شارژ، سرعت شارژ را می توان در این حالت افزایش داد. البته احتمال دیگری نیز وجود دارد که شاید شارژ 25 واتی به برخی از انواع S23 Ultra از جمله مدل هایی که در چین فروخته می شوند محدود شود و مدل های دیگر همچنان از همان خروجی 45 وات پشتیبانی کنند.

شایعه شده است که گلکسی اس 23 اولترا طراحی و ابعادی مشابه مدل نسل فعلی دارد و همچنین انتظار می رود دوربین اصلی به سنسور 200 مگاپیکسلی ارتقا یابد. در عین حال، انتظار داریم تراشه آینده کوالکام اسنپدراگون 8 نسل 2 را در این گوشی ببینیم. گزارش های اخیر حاکی از آن است که سامسونگ قصد دارد از تراشه های کوالکام در تمامی مدل های سری S23 استفاده کند و تراشه های اگزینوس داخلی این شرکت حتی در صورت استفاده بسیار محدود خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.