منو سایت

Harmony OS 3.0 به زودی معرفی می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سیستم عامل هارمونی 3.0

به گزارش آی تی هوم نیوز ، یکی از کارکنان هواوی اخیراً در مطلبی در رسانه های اجتماعی فاش کرده است که هواوی به زودی HarmonyOS 3.0 را معرفی خواهد کرد. بر اساس این گزارش ، سازنده چینی کنفرانس توسعه دهندگان بعدی خود را در 24 اکتبر (2 نوامبر) برگزار می کند ، جایی که به روز رسانی جدید سیستم عامل خود ، Harmony OS 3.0 را ارائه می دهد. با دی جی باشید.

هواوی پس از اعمال تحریم های ایالات متحده علیه این شرکت مجبور شد وابستگی خود به گوگل و خدمات تلفن همراه خود را کاهش دهد ، بنابراین یک سیستم عامل ثبت شده به نام Harmony OS را توسعه داد (اگرچه هنوز به شدت وابسته به اندروید است!) دومین نسخه سیستم عامل Harmony در سپتامبر گذشته در کنفرانس توسعه دهندگان هواوی رونمایی شد و در 16 سپتامبر (26 سپتامبر 1999) در اختیار دارندگان دستگاه های سازگار قرار گرفت.

هارمونی و س

هواوی در جدیدترین رویداد هواوی سری نوا 9 خود اعلام کرد که تعداد کاربرانی که سیستم عامل گوشی خود را به سیستم عامل هارمونی ارتقا داده اند از 120 میلیون نفر فراتر رفته است که این دستاورد بزرگی برای این شرکت محسوب می شود. هواوی همچنین پیش بینی می کند که تعداد آنها تا پایان امسال به بیش از 300 میلیون نفر برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.