منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • iOS 16 از کنترلر جوی استیک نینتندو سوییچ پشتیبانی می کند!

iOS 16 از کنترلر جوی استیک نینتندو سوییچ پشتیبانی می کند!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
جوی کان نینتندو سوییچ

اپل به تازگی کنفرانس توسعه دهندگان جهانی WWDC 2022 خود را برگزار کرده و نسخه جدیدی از سیستم عامل های خود مانند iOS 16 و Watchos 9 را معرفی کرده است.برای درک بهتر ویژگی های جدید این سیستم عامل ها، نسخه بتا در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفت تا ویژگی های جدید را آزمایش کنند.

در معرفی iOS 16 به تفصیل درباره ویژگی های این نسخه صحبت کردیم، اما یکی از مواردی که اپل به صراحت به آن اشاره نکرد، پشتیبانی نسخه جدید سیستم عامل موبایل این شرکت از کنترلرها یا کنسول های کنسول نینتندو سوییچ است. با دی جی همراه باشید

بر اساس اطلاعات نسخه بتا iOS 16، این نسخه از جوی استیک ها و کنترلرهای کنسول حرفه ای روی سوییچ پشتیبانی می کند. Joy Cons کنترلرهای دو بخشی هستند که بر روی کنسول دستی نینتندو سوییچ نصب شده اند و آن را به یک کنسول قابل حمل تبدیل می کنند. البته هر قسمت از این کنترلر به عنوان یک گیم پد مستقل و کوچک نیز قابل استفاده است. اکنون اعلام شده است که iOS 16 از یک یا دو جوی استیک از طریق بلوتوث پشتیبانی می کند که می تواند برای دارندگان کنسول خانگی نینتندو عالی باشد.

جوی کان نینتندو سوییچ

یک مهندس اپل به نام کنات براون تأیید کرده است که کاربران آیفون می‌توانند با فشار دادن و نگه داشتن دکمه‌های Capture و Home روی هر یک از ایرادات جوی، دو کنترلر Joey Con را همزمان با گوشی خود جفت کنند تا مشخص شود که آیا می‌خواهند از هر دو استفاده کنند یا نه. فقط یکی از دسته ها

با توجه به اینکه iOS 16 در حال حاضر در مرحله آزمایش بتا توسط توسعه دهندگان قرار دارد، وجود تعدادی باگ در سیستم عامل طبیعی است و همچنین گزارش هایی مبنی بر پشتیبانی از Joey Cans هنگام جابجایی بین دسته ها و استفاده از آن به صورت جفت یا جداگانه وجود دارد. منتشر شده است. البته بسیاری از این مشکلات تا زمان عرضه نسخه نهایی iOS 16 برطرف خواهد شد و حتی می توان انتظار داشت که فریم های خاصی با کمک جوی کان آیفون را به یک کنسول قابل حمل تبدیل کنند.

نطر شما چی هست؟ آیا جوی کان می تواند از تجربه بازی در آیفون پشتیبانی کند؟ فراموش نکنید که نظرات خود را از طریق بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.