منو سایت

MIUI 13 قبل از پایان سال 2021 منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
زمان انتشار MIUI 13

شیائومی یکی از محبوب ترین برندهای تلفن همراه در جهان است و به همین دلیل رابط کاربری MIUI‌ که به صورت اختصاصی برای گوشی های این شرکت تولید شده است نیز یکی از پرکاربردترین سیستم عامل های مبتنی بر اندروید است. این شرکت چینی پس از انتشار چندین نسخه به روز شده MIUI 12، سرانجام تصمیم گرفت شماره بعدی این سیستم عامل را منتشر کند و لی جون، موسس شیائومی، امروز اطلاعات جدیدی در این زمینه ارائه کرد. بر این اساس، MIUI 13 تغییرات زیادی را به همراه خواهد داشت که تجربه کاربری گوشی های شیائومی را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد.

رابط کاربری MIUI شیائومی

مهم ترین چیزی که لی تایید کرده، انتشار نسخه جدید MIUI قبل از پایان سال جاری است. البته نسخه اولیه منتشر شده معمولا چینی است و نسخه بین المللی آن چند هفته بعد در دسترس خواهد بود. یکی از بنیانگذاران شیائومی همچنین از این فرصت استفاده کرد و به بهینه سازی باتری در MIUI 12.5 اشاره کرد که به طور قابل توجهی عمر باتری Redmi Note 11 Pro را افزایش داد.

طبق شایعات، MIUI 13 باید عملکرد باتری و بهینه سازی را به سطح بالاتری برساند و در نتیجه طراحی رابط کاربری را به طور قابل توجهی بهبود بخشد. در پایان باید اشاره کنیم که طبق معمول نسخه جدید رابط کاربری شیائومی برای گوشی های مجهز به اندروید 11 و اندروید 12 عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.