منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Nubia Red Magic 6S Pro به زودی در دسترس خواهد بود

Nubia Red Magic 6S Pro به زودی در دسترس خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تاریخ انتشار Nubia Red Magic 6S Pro

هفته گذشته یک اسمارت فون Nubia بدون نام در پایگاه داده استاندارد 3C مشاهده شد و گمانه زنی هایی مبنی بر در دسترس بودن Nubia Red Magic 6S Pro ایجاد شد. اکنون مشخص شده است که این گمانه زنی ها کاملاً درست است ، زیرا شرکت چینی رسماً اعلام کرده است که گوشی بازی جدید خود را در 6 سپتامبر (15 سپتامبر) در چین عرضه می کند. با ما در DJi همراه باشید.

نوبیا ابتدا در سال 2012 به عنوان زیرمجموعه ZTE فعالیت خود را آغاز کرد و تنها سه سال بعد ، در سال 2015 ، با کاهش سهم ZTE به 49 درصد ، رسماً به یک شرکت مستقل تبدیل شد. در سال های اخیر ، این شرکت گوشی های گیمینگ فوق العاده ای تولید کرده است و سری Red Magic بین گیمرهای سراسر جهان بسیار محبوب است.

پوستر Nubia Red Magic 6S Pro

پس از عرضه چندین مدل مختلف Red Magic ، نوبیا اکنون در حال آماده سازی برای انتشار نسخه خاصی از Red Magic 6S با همکاری غول بازی چینی Tencent است. پیش از این ، نسخه مشابهی برای Red Magic 6 منتشر شده بود و جای تعجب نیست که Red Magic 6S دارای یک مدل Pro باشد.

در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد Red Magic 6S Pro وجود ندارد ، اما ما انتظار داریم که شاهد تراشه پردازنده Snapdragon 888 Plus ، 120 وات شارژ و قاب با ابعاد تقریباً مشابه Red Magic 6 باشیم. همچنین امیدواریم تلفن خارج از چین عرضه می شود و در بازارهای جهانی به فروش می رسد. البته قوانین سختگیرانه استانداردهای جهانی احتمالاً سرعت شارژ گوشی را در مدل جهانی اندکی کاهش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.