منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • OnePlus مدل Pro را از لیست پرچمداران خود حذف کرد!

OnePlus مدل Pro را از لیست پرچمداران خود حذف کرد!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
وان پلاس 11

طبق گزارش‌های جداگانه‌ای از دو شخص شناخته شده و قابل اعتماد، OnePlus قصد دارد پسوند Pro را از سری پرچمداران بعدی خود حذف کند. این به نوبه خود به این معنی است که گوشی پرچمدار آینده این شرکت OnePlus 11 نام خواهد داشت.

اگر این اطلاعات درست باشد، می توان فرض کرد که وان پلاس به طور کلی به دنبال ساده سازی سری پرچمداران خود است. چند سالی است که سری اصلی پرچمداران این شرکت در نیمه اول سال روانه بازار می شود و در نیمه دوم دو مدل مدرن شده از سری «T» به بازار عرضه می شود.

وان پلاس 11

در حالی که روند بازار در سال‌های اخیر حکم می‌کند که شرکت‌ها حداقل چند مدل پرچم‌دار برای رضایت کل طیف خریداران داشته باشند، به نظر می‌رسد وان پلاس تصمیم گرفته است در این زمینه یک گام به عقب بردارد. البته این ایده چندان بد به نظر نمی رسد زیرا پس از سری وان پلاس 8، مدل های استاندارد وان پلاس تا حد زیادی نادیده گرفته شدند و به نظر می رسد عرضه آن ها صرفا برای ترغیب مشتریان به خرید مدل های پرو بوده است!

نطر شما چی هست؟ آیا حذف مدل Pro و ساده‌سازی محصول می‌تواند خریداران آزاد را از سردرگمی به نمایش بگذارد و انتخاب را برای آنها آسان‌تر کند؟ حتما نظرات خود را از طریق بخش نظرات زیر این مقاله با ما و سایر خوانندگان دی جی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.