منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • OnePlus همچنین عرضه Ace Pro در چین را به تعویق انداخته است

OnePlus همچنین عرضه Ace Pro در چین را به تعویق انداخته است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
OnePlus Ace Pro

وان پلاس در حال برنامه ریزی رویدادی در چین برای معرفی گوشی OnePlus Ace Pro است. اما این شرکت بدون ذکر دلیل اعلام کرد که برگزاری مراسم مذکور و فعالیت های مربوط به آن به تعویق افتاده است. وان پلاس هنوز تاریخ عرضه دیگری را برای گوشی جدید خود اعلام نکرده است. با دی جی همراه باشید.

دیروز موتورولا که زیرمجموعه شرکت چینی لنوو است، در آخرین لحظه عرضه گوشی های Moto X30 Pro و Moto Razr 2022 را لغو کرد، در حالی که در همان زمان گمانه زنی هایی وجود داشت که سایر شرکت های چینی نیز ممکن است گوشی های جدید خود را معرفی کنند. آنها به تعویق خواهند افتاد. در حالی که هیچ یک از این شرکت‌ها دلیلی برای اقدامات خود اعلام نکرده‌اند، گمان می‌رود که ورود نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به تایوان و افزایش تنش‌ها بین آمریکا و چین، دلیل لغو رویدادهای مرتبط با موبایل باشد.

OnePlus Ace Pro

اگرچه معرفی گوشی وان پلاس اس پرو در چین به تعویق افتاد، اما ظاهراً برنامه معرفی یکی دیگر از گوشی های هوشمند جدید این شرکت با نام وان پلاس 10 تی (وان پلاس 10 تی) همچنان پابرجاست. انتظار می رود OnePlus 10T نسخه جهانی Ace Pro باشد که برای بازارهای بین المللی طراحی شده است و به جای ColorOS از OxygenOS استفاده می کند. مراسم رونمایی این گوشی قرار است از ساعت 14 امروز به وقت جهانی (18:30 به وقت ایران) آغاز شود و به صورت زنده از کانال های رسمی وان پلاس در شبکه های اجتماعی مختلف پخش خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.