منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • «Ragphone 6D Ultimate» بهترین خنک کننده را در سری Ragphone خواهد داشت

«Ragphone 6D Ultimate» بهترین خنک کننده را در سری Ragphone خواهد داشت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Ragphone 6D Ultimate

ایسوس ROG Phone 6D Ultimate را در تاریخ 19 سپتامبر (28 شهریور) به طور رسمی عرضه می کند و طبق شایعات قبلی، این گوشی نیز دارای مدل معمولی خواهد بود. این برند تایوانی قبلا تایید کرده بود که مدل Ultimate از تراشه MediaTek Dimension 9000 Plus استفاده می کند و امروز همچنین فاش کرد که Ragphone 6D Ultimate دارای سیستم خنک کننده بی سابقه در سری Ragphone خواهد بود و نوع جریان هوا در آن کاملاً متفاوت است. با دی جی همراه باشید.

مدل استاندارد Rugged Phone 6D احتمالاً یکی از تراشه های ساخت Mediatek را خواهد داشت (شاید Dimension 9000 Plus، شاید نسخه غیر پلاس آن). اما همه اینها حدس و گمان است و گفته می شود حرف D در نام گوشی های جدید ایسوس نیز نشان دهنده Dimensity است.

Ragphone 6D و Ragphone 6D Ultimate

بر اساس رندرهایی که اخیرا از این دو مدل منتشر شده است، تقریباً مطمئن است که Rogue Phone 6D و Rogue Phone 6D Ultimate نسخه های ارتقا یافته سری Rogue Phone 6 هستند که از تراشه Dimension مدیاتک استفاده می کنند. مدل استاندارد Rugged Phone 6D مانند Rugged Phone 6 دارای لوگوی درخشان در پشت بدنه خود است و Rugged Phone 6D Ultimate مانند Rugged Phone 6 Pro دارای صفحه نمایش کوچکی در پشت خواهد بود.

تا اینجای کار، این تنها اطلاعاتی است که در مورد Ragphone های جدید ایسوس داریم. اما به هر حال زمان زیادی تا معرفی رسمی این گوشی ها باقی نمانده و تا دو هفته دیگر همه چیز مشخص خواهد شد. البته در این مدت باقیمانده ممکن است ایسوس تیزرهای تبلیغاتی بیشتری منتشر کند و برخی از مشخصات گوشی های خود را با مردم به اشتراک بگذارد که در این صورت از دیجی نیز به شما اطلاع خواهیم داد. پس حتما در روزهای آینده با بخش دیجی نیوز همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.