منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Redmi 9E Sport ، Redmi 9i Sport و Redmi 9 Active منتشر شدند

Redmi 9E Sport ، Redmi 9i Sport و Redmi 9 Active منتشر شدند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Redmi 9 اسپورت است

شیائومی به تازگی از گوشی های جدید خود Redmi 10 رونمایی کرد و همه فکر می کردند سری Redmi 9 به پایان رسیده است. اما ظاهراً شیائومی قصد بیزاری از سری قبلی را ندارد و امروز سه عضو جدید به این خانواده اضافه کرد! این سه گوشی عبارتند از: Redmi 9A Sport ، Redmi 9i Sport و Redmi 9 Activ. با دی جی همراه باشید.

Redmi 9E Sport و Redmi 9i Sport به لطف پوشش P2i ضد آب هستند و این یکی از قابل توجه ترین ویژگی های آنها است. در واقع ، علاوه بر این ، گوشی های جدید هیچ تفاوتی با مدل های معمولی و غیر اسپرت خود ندارند. ظاهراً شیائومی تصمیم گرفته است که با دوام بیشتر بدنه ، بتواند این دو محصول را حداقل تا یک سال دیگر در رقابت نگه دارد.

Redmi 9 iSport
Redmi 9 iSport

در کنار این دو گوشی مدل Redmi 9 Active داریم که از 6 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی استفاده می کند و دو رنگ تولید می کند. البته نسخه اصلی 64.4 گیگابایت هنوز در دسترس است و به نظر می رسد تنها تغییر در اینجا افزودن گزینه های بیشتر حافظه است.

برای اینکه ما را بیشتر گیج کند (!) ، شیائومی هر دو Redmi 9E Sport و Redmi 9i Sport را با سخت افزار تقریباً یکسان تولید می کند. در واقع ، هر دو از پردازنده یکسان ، دوربین یکسان و بدنه و صفحه یکسان استفاده می کنند. اگرچه خروجی صفحه نمایش در ساعت 9 کمی روشن تر است.

بزرگترین تفاوت این گوشی ها در پیکربندی حافظه آنها است. 9i Sport دارای 4 گیگابایت رم و 64 یا 128 گیگابایت حافظه داخلی است ، در حالی که 9i اسپرت تنها 32 گیگابایت حافظه داخلی دارد و RAM آن می تواند بین 2 تا 3 گیگابایت انتخاب شود.

Redmi 9 Active
Redmi 9 Active

از سوی دیگر ، Redmi 9 Active بسیار شبیه نسخه جهانی Redmi 9 است ، اما نباید این دو را با هم اشتباه گرفت. در مدل فعال ، شیائومی رنگهای نارنجی و آبی را کنار گذاشت و رنگهای گرادیان سبز و بنفش را جایگزین آنها کرد. همچنین ، به جای پیکربندی 128.4 گیگابایت Redmi 9 اصلی ، این نسخه جدید با 6 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی عرضه می شود.

هر سه گوشی امروز برای فروش در دسترس هستند. Redmi 9E Sport ارزان ترین مدل است و تنها 95 دلار قیمت دارد. مدل پایه Redmi iSport با قیمت 120 دلار به فروش می رسد و مدل 64.4 گیگابایتی Redmi 9 Active 130 دلار قیمت دارد. اگر می خواهید نسخه جدید و 128.6 گیگابایت Redmi 9 Active را دریافت کنید ، باید $ دلار بپردازید. 160.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.