منو سایت

Redmi Note 10 Pro دارای شارژر 120 واتی است!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شارژ 120 واتی Redmi Note 10 Pro

سری ردمی نوت یکی از پرطرفدارترین و پرفروش ترین محصولات شیائومی است و سری نوت 10 که اوایل امسال منتشر شد ، با استقبال بسیار خوبی از سوی خریداران روبرو شده است. اما به هر حال عمر این سریال به پایان رسیده است و باید منتظر ورود Redmi Note 11 و خانواده های آن باشیم.

تا کنون ، مشخصات سری Redmi Note 11 ذکر نشده است ، اما امروز ما در مورد کلید شروع صحبت کردیم و مشخص شد که مدل های رده بالا یعنی Redmi Note 11 Pro و Pro Max از 120 وات قدرت پشتیبانی می کنند. شارژ سریع! این اطلاعات توسط Digital Chat Station منتشر شد و همانطور که گفتیم ، این اولین مرجع به مشخصات سری Redmi Note 11 است. پشتیبانی از شارژ سریع 120 واتی یک جهش بزرگ نسبت به Redmi Note 10 Pro و Pro Max خواهد بود ، که سرعت شارژ آن 33 وات است و حتی ردمی نوت 10 پرو ارائه شده در چین نمی تواند بیش از 67 وات شارژ کند.

سری Redmi Note 11

در حال حاضر ، تنها گوشی های شیائومی در بازار که از 120 وات شارژ پشتیبانی می کنند ، Xiaomi 11T Pro و Xiaomi Mix 4 هستند. بنابراین ، تجهیز سری Redmi Note 11 به این فناوری شارژ فوق سریع می تواند نوید محصولات قدرتمندی را بدهد و مصرف کنندگان این مارک محبوب را خوشحال کند. .. ما انتظار داریم اطلاعات بیشتری در مورد سری Redmi Note 11 در روزها و هفته های آینده منتشر شود ، بنابراین بخش DJ News را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.