منو سایت

Xiaomi Mi Smart با تشخیص صدا در راه است!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شیائومی می اسمارت در راه است

شیائومی تاکنون چندین ماوس و صفحه کلید Mi خود را معرفی کرده است و برخی از این محصولات از جمله ماوس بی سیم Mi Portable در خارج از چین عرضه شده است. اما به تازگی ، طبق فهرستی که توسط گروه بلوتوث SIG منتشر شده است ، به نظر می رسد که این شرکت یک موس هوشمند جدید با قابلیت های ویژه معرفی خواهد کرد. با دی جی باشید.

Bluetooth SIG موس جدید شیائومی موسوم به Mi Smart Mouse را معرفی کرد. در توضیحات همچنین ذکر شده است که این محصول ، با شماره مدل XASB01ME ، مجهز به سیستم تشخیص صدا است ، از ترجمه پشتیبانی می کند و دارای دقت 4000 نقطه در اینچ (DPI) است.

ماوس شیائومی Mi Elegant
یکی از موش های فعلی شیائومی Mi Elegant نام دارد.

چند ماه پیش ، شیائومی یک صفحه کلید با پشتیبانی از ورودی صدا معرفی کرد و به نظر می رسد این موس جدید از فناوری مشابهی استفاده خواهد کرد. بر اساس Bluetooth SIG ، موس هوشمند Maymus از طریق بلوتوث 5.0 به سیستم متصل می شود ، اما به احتمال زیاد می تواند از طریق Wi-Fi متصل شود. همچنین انتظار می رود یک باتری قابل شارژ داخلی نیز در دستگاه تعبیه شود.

تاریخ عرضه گوشی هوشمند May Smart هنوز اعلام نشده است ، اما با توجه به اینکه در Bluetooth SIG گنجانده شده است ، احتمالاً به زودی شاهد این امر خواهیم بود. مطمئناً با معرفی این محصول ابتکاری ، ما در DJ Ro نیز حرفی برای گفتن خواهیم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.